Perfect Equi DOG MULTIVIT

IMUNITA, ZDRAVÉ ZOUBKY, KRÁSNÁ SRST A MNOHEM VÍCE...

399 Kč
Skladem

Perfect Equi DOG MULTIVIT je organický multivitamín, který neobsahuje žádné umělé vitamíny, dochucovadla, barviva, aromata a konzervanty. Pečlivě vybrané složení zajistí doplnění celé škály vitamínů, minerálů, stopových prvků, aminokyselin a mnoha dalších látek, které jsou pro zdraví velmi důležité a díky organické formě jsou tělem výborně využitelné.

Skvělý doplněk k syrové nebo vařené stravě pro všechny kategorie psů. 

MULTIVIT je možné přidávat i ke granulím (viz. dávkování).

 

BENEFITY:

  • podpora imunitního systému
  • podpora metabolických procesů v těle
  • zdravá kůže a kvalitní srst
  • vitalita
  • prevence proti zubnímu plaku a kameni (při plném dávkování)
  • podpora správného vývoje plodu a růstu

 

PLODY RAKYTNÍKU jsou bohatým zdrojem všech vitamínů, zejména C, A, K, E, provitamínu D, minerálů (železo, vápník, hořčík, mangan, zinek,...), obsahuje flavonoidy, karotenoidy, třísloviny, fytosteroly, nenasycené mastné kyseliny omega 3,6,7,9 a mnoho dalšího. Má biostimulační účinky. Příznivě působí na imunitní systém, zažívací trakt, má také antidepresviní a protinádorové účinky. Díky obsahu téměř 200 biologicky aktivních látek a svým účinkům se řadí mezi superpotraviny. 

KELPA je hnědá mořská řasa s vysokým obsahem minerálních látek a jódu. Díky obsaženým látkám příznivě působí na soustavu žláz s vnitřní sekrecí (endokrinní systém) a tím pozitivně ovlivňuje metabolické procesy v těle. Potlačuje zápach z tlamy psa a je skvělým pomocníkem při předcházení vzniku zubního plaku, ze kterého vzniká zubní kámen. Je také zdrojem vitamínů a aminokyselin.

LITHOTHAMNIUM CALCAREUM - zvápenatělá červená mořská řasa, je unikátním zdrojem vitamínů, minerálů - zejména vápníku a hořčíku, aminokyselin a 72 stopových prvků. 

PLODY ARÓNIE jsou silným antioxidantem. Mají také vysoký obsah rutinu, který příznivě působí na pevnost a pružnost cév.

PÍSKAVICE ŘECKÉ SENO - semeno pískavice je blahodárné například pro trávení, svaly, snižuje hladinu cukru v krvi, snižuje nadýmání.

PIVOVARSKÉ KVASNICE obsahují ty nejkvalitnější bílkoviny s výborným aminokyselinovým profilem, jsou bohaté na komplex vit. B vč. kyseliny pangamové (vit. B15). Podporují celkovou regeneraci a vitalitu organismu, správný vývoj a růst, pomáhají při nechutenství, blahodárně působí na střevní mikrobiom, mají skvělé účinky na zdraví kůže. Navíc jsou přírodním odpuzovačem klíšťat. 

 

S Perfect Equi DOG MULTIVIT doplníte krmnou dávku o životně důležité látky a můžete tak přispět k lepšímu zdraví vašeho psa. Kvalitní strava, která je postavená na přírodních ingrediencích bez syntetických látek má velkou sílu v oblasti zdraví. 

Obsažené suroviny v našich produktech splňují přísné normy pro bezpečnost potravin, jsou certifikované GMP+ a NON GMO. 

 

DOG MULTIVIT můžete kombinovat se všemi produkty z řady DOG.

 

DÁVKOVÁNÍ dle hmotnosti psa:

do 10kg ...  6g

10-20kg ... 10g

20-35kg ... 15g

35kg a více 20g

 

Zamíchejte do krmiva - BARFu nebo vařené stravy.

V případě kombinovaného krmení (např. ráno mineralizované granule, večer BARF) dejte k poloviční dávce vařené či syrové stravy také poloviční dávku DOG MULTIVIT.

V případě krmení pouze granulemi -  každému organismu velmi prospívá dotace přírodních komplexů živin, které nejsou vysoce zpracované. Proto můžete DOG MULTIVIT přidávat i ke granulím v plné dávce, a to 2x týdně. 

Pokud by pejska zaskočilo nové aroma v krmivu, zařazujte do krmení pozvolna, než se dostanete na plnou dávku. Pejsek si tak postupně zvykne. To platí vždy u všech doplňků, které do krmiva přidáváte. U citlivých jedinců je také vhodné doplňky nedávat hned v plné dávce, aby se nerozhodilo zažívání nebo je rozdělit do více denních dávek.

 

Složení: kvasnice pivovarské, rakytník plod mletý, sušené mořské řasy (KELP), ovocné výlisky z arónie, semeno pískavice, lithothamnium calcareum

Analytické složení v 1kg: hrubý protein 24,3%, hrubý tuk 7%, hrubý popel 9%, hrubá vláknina 8%

SKLADUJTE na chladném a suchém místě, pečlivě uzavřené. 

UPOZORNĚNÍ: při onemocnění štítné žlázy konzultujte užívání s veterinárním lékařem.

Hmotnost balení 600g

Kód Kód: DM
Kategorie: PSI
Hmotnost: 0.6 kg
Zpět do obchodu